Zásady ochrany osobních údajů

Zásady ochrany osobních údajů

srp, 10 2023 | 0 Komentáře |

Úvod

Vážíme si důvěry, kterou nám při návštěvě našich webových stránek prokazujete, a zavazujeme se chránit vaše osobní údaje. Tato politika ochrany osobních údajů vysvětluje, jaké údaje shromažďujeme, jak je používáme a jaká máte práva. Čtěte prosím následující text, abyste pochopili naše postupy ohledně vašich osobních údajů a jak s nimi budeme nakládat.

Shromažďování a použití osobních údajů

Když navštěvujete naše stránky, můžeme shromažďovat údaje, které nám poskytujete dobrovolně prostřednictvím formulářů na našich stránkách, ale i údaje, které jsou shromažďovány automaticky, jako jsou informace o vašem prohlížeči, IP adrese, cookies a podobně. Tyto údaje nám pomáhají lépe porozumět tomu, jak návštěvníci stránek používají naše služby, a zlepšit tak všeobecnou uživatelskou zkušenost.

Správa a ochrana osobních údajů

Zabezpečení vašich osobních údajů je naší nejvyšší prioritou. Používáme různé bezpečnostní technologie a organizační opatření, abychom chránili vaše údaje před neoprávněným přístupem, změnou, zveřejněním nebo zničením. Všechny osobní údaje jsou ukládány v bezpečí a jsou přístupné pouze autorizovaným osobám.

Práva subjektů údajů

Podle platných právních předpisů máte právo požadovat přístup k vašim osobním údajům, jejich opravu, výmaz nebo omezení zpracování, námitky proti zpracování, stejně jako právo na přenositelnost údajů. Rovněž máte právo kdykoli odvolat svůj souhlas se zpracováním osobních údajů, aniž by to mělo vliv na zákonnost zpracování na základě souhlasu před jeho odvoláním.

Kontaktní informace

V případě dotazů nebo požadavků týkajících se zpracování vašich osobních údajů se můžete obrátit na majitele webu, Lukáše Navrátila, na e-mail: [email protected] nebo na poštovní adresu: Křenová 67, 602 00 Brno-střed, Česká republika.

O autorovi

Lukáš Navrátil

Lukáš Navrátil

Jsem stomatolog se specializací na péči o zuby. Pracuji v soukromé praxi v Brně, kde poskytuji komplexní stomatologickou péči pro rodiny. Mé práce mi dává radost a naplňuje mě. Ve volném čase se věnuji psaní odborných článků na téma dentální péče a prevence za účelem vzdělávání široké veřejnosti. Kromě práce mám rád pohyb na čerstvém vzduchu a hraji badminton.

Napsat komentář